Zadaj pytanie

Najlepsze spalacze tłuszczu

Reduktory tłuszczu to efektywne suplementy pozwalające na zmniejszenie magazynowania tkanki tłuszczowej i zarazem zredukowanie poziomu już zgromadzonych jej pokładów.

185
0

Najlepsze subtancje spalaczy tłuszczu? 

Spalacze tłuszczu

Spalacze tłuszczu nie bez powodu cieszą się taką popularnością i sympatią. Nie stymulują nadmiernie układu nerwowego i nie obciążają naszych receptorów. Ich potencjał polega na nasilaniu procesów uwalniania i spalania kwasów tłuszczowych z komórek tłuszczu w trakcie przemian energetycznych. Spalacze tłuszczu działają delikatniej, ale nie są pozbawione korzyści. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane bez względu na to czy jest to redukcja tkanki tłuszczowej czy budowanie masy mięśniowej.

Zaliczymy do nich np. l-karnitynę pełniącą rolę super transportera wyższych kwasów tłuszczowych. Jej zadaniem jest usprawnienie procesów energetycznych i jednocześnie zwiększenie wykorzystania kwasów tłuszczowych przez organizm, doprowadzając tym samym do zmniejszenia pokładów tkanki tłuszczowej. Nasz organizm nie jest w stanie skutecznie sobie radzić z kwasami o bardziej skomplikowanej budowie. Normalnie wyższe kwasy tłuszczowe nie mogą przebić się przez błonę mitochondrialną. Potrzebują one swoistego transportera. L-karnityna łączy się z nimi i transportuje do mitochondriów pełniących rolę „pieców energetycznych”. Ponadto, suplementacja nią znacznie sprzyja poprawie wydolności i wytrzymałości.

 

clenburexin

 

Inne spalacze tłuszczu

Spalacze tłuszczu to nie tylko l-karnityna, ale również inne suplementy, takie jak sprzężony kwas linolowy znany pod nazwą CLA (samo lub z dodatkiem ekstraktów z zielonej herbaty). Suplement ten wpływa na jakość i szybkość transportu kwasów tłuszczowych do ośrodków spalania. Pobudza ów transport, dzięki czemu większe ilości kwasów tłuszczowych mogą zostać wychwycone, co de facto podnosi próg spalania. Poza tym, organizm jest w stanie oszczędzić zasoby energetyczne.

 

Jak łączyć spalacze tłuszczu? 

Najlepszą opcją, jeśli chodzi o spalacze tłuszczu, będzie zastosowanie połączenia l-karnityna + CLA w celu odnotowania lepszych wyników sylwetkowych. Będzie to skutkowało poprawą wydajności pracy i zwiększoną efektywnością treningów. Oba suplementy będą ograniczały dojrzewanie komórek tłuszczowych, które stopniowo zmniejszą swoją objętość. Dodatkowo, lepszy wychwyt i transport składają się również na ograniczenie dalszego magazynowania tkanki tłuszczowej.

Oceń treść:
(0 głosów)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązaniepozwala, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie