Zadaj pytanie

Czy podzielić dni siłowe i dni cardio w tygodniu ?

Czy dobrym pomysłem będzie przeplatanie cardio z siłowymi w tygodniu. Chodzi mi o to ze np. poniedziałek cardio, wtorek siłowe , sroda cardio itd aż do piątku a sobota i niedziela regeneracja ?
59
3
dodał odpowiedź 19 lipca 2016 13:38
Witaj. No jasne tak jest najlepiej. Aczkolwiek to wszystko jeszcze zależy od tego jak organizm reaguje na to. Ja jednak jestem za przeplataniem treningów. Życzę powodzenia! Pozdrawiam.
dodał komentarz 19 lipca 2016 13:43
Jeśli chodzi o takie przeplatanie , to nie czuję zmęczenia wogóle.
dodał odpowiedź 19 lipca 2016 13:43
To zależy od Twojego celu. Ogólnie jeśli robisz masę czy siłę to sesje cardio będą przeszkodą - jedna stanowczo wystarcza. Za miast robić dwa dni za koleją wolne lepiej zrobić np 3 dni treningu, dzień wolny, 2 dni treningu, dzień wolny (o ile zostaniesz przy swoim przeplatanym planie).
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązaniepozwala, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie