Jak spalić tkankę tłuszczową?

Witam mam pytanie . Nie mam możliwości pójścia na siłownię ,ponieważ mam 5 miesięczna córeczkę. Chciałam zacząć ćwiczyć w domu . Jakie ćwiczenia wykonywać żeby spalić tłuszcz z brzucha i boczkow ? I jeszcze chciałam zapytać ,może jakis suplement na spalenie tkanki tłuszczowej ? Proszę o odpowiedź to bardzo ważne dla mnie . Pozdrawiam
44
2
dodał odpowiedź 13 listopada 2017 18:07
Żeby spalić tkankę tłuszczową musisz mieć deficyt kaloryczny i ćwiczyć. Jeżeli chodzi o ćwiczenia to polecam: "barbie", przysiady z wyskokiem, skakanka. Tłuszcz schodzi z całego ciała jednakowo ( choć są badania które dowodzą że da się spalić z danej parti lecz jest za mało dowodów by się tego trzymać). Nie ma suplementów które spalą tłuszcz. W odchudzaniu bardzo ważny jest czas, polecam się w niego uzbroić :)
dodał komentarz 14 listopada 2017 10:11
Dziękuję :) Ale czytałam ze sa jakieś tabletki przyspieszajace spalanie tłuszczu i jest ich sporo na Internecie .
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązaniepozwala, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie