pytania

Witam!!!
Mam problem spodobały mi się wasze tematy cross-fitu jestem średnio zaawansowanym sportowcem amatorem biegam trenuje z kettlebells. Niestety u mnie w mieścinie nie ma żadnego boxsa i chce podjąć się treningów samodzielnie, chciał bym prosić jakiś wymagający trening cross fitu z uwzględnieniem warunków domowych mam 3 kettlle 8,12,16 kg sztangę olimpijska 50 kg obciążenia drążek i worek

17 lutego 2014 01:13

Siemka. Doświadczenie na siłowni mam spore, jestem na diecie redukcyjnej. Postanowiłem sprawdzić sie w crossficie, jaki trening na siłowni zastosowac dodatkowo ?? cross fit cwicze 3 razy w tygodniu, plus 3-4 razy aero . Pozdrawiam

Chciałbym dodać do treningu biegowego ( długie dystane po górach 50+) trening z kettlebell aby budować siłę dynamiczną. Czy możecie pomóc mi ułożyć trening. Mogę się spotkać gdzieś w Gdańsku.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązaniepozwala, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie