Zadaj pytanie

Konrad Konrad

Konrad Konrad
ranking
265
pytania
3
komentarze
0
odpowiedzi
1

Treści:

dodał odpowiedź 24 marca 2016 22:42

Tak, doliczam białko z suplementacji. Z białkiem przeważnie wykraczam ponad zapotrzebowanie, dlatego przez pewien moment zastanawiałem się czy jest w ogóle sens dalszej suplementacji nim w postaci szejków, ale jak już jest to wiadomo - nie wyrzucę :). Co do węgli, na górze wymienione zapotrzebowanie które wyszło z kalkulatora to raczej górna granica, której staram się nie przekraczać i generalnie trzymam ilość gdzieś koło niej, lecz nigdy nie przekraczając jej. To samo z tłuszczami. Pytanie powstało dlatego, iż myślałem że jest za mało kalorii i makroskładników i poleci mi za bardzo z masy mięśniowej zamiast z tłuszczu.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązaniepozwala, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie