Paweł Fila

Paweł Fila
ranking
256
pytania
4
komentarze
1
odpowiedzi
3

Treści:

dodał odpowiedź 13 listopada 2017 18:09

To zależy od Ciebie. Jeżeli nie masz za dużo masy mięśniowej to redukcja nie ma sensu ponieważ nic nie odsłonisz.

dodał odpowiedź 13 listopada 2017 18:07

Żeby spalić tkankę tłuszczową musisz mieć deficyt kaloryczny i ćwiczyć. Jeżeli chodzi o ćwiczenia to polecam: "barbie", przysiady z wyskokiem, skakanka. Tłuszcz schodzi z całego ciała jednakowo ( choć są badania które dowodzą że da się spalić z danej parti lecz jest za mało dowodów by się tego trzymać). Nie ma suplementów które spalą tłuszcz. W odchudzaniu bardzo ważny jest czas, polecam się w niego uzbroić :)

dodał odpowiedź 17 sierpnia 2017 13:04

Dziękuje za radę, jeszcze pół tygodnia i stopniowo przechodze na redukcję. Mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie ja jestem w wieku w którym ciało rośnie. Jeżeli jestem na redukcji to urosnę? Organizm przecież potrzebuje energi do rośnięcia.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązaniepozwala, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie