Zadaj pytanie

Ćwiczenia na nogi: Wypychanie nóg na suwnicy skośnej

W tym odcinku serii Tomasza Lecha SOLID MASS ćwiczenia na nogi - wypychanie nóg na suwnicy skośnej.

9430
0

Ćwiczenia na nogi a w szczególności wypychanie nóg na suwnicy skośnej, to ćwiczenia, które pozwlają nam na narzucenie naprawdę dużych obciążeń. Trening nóg jest na tyle specyficzny, że wymaga bardzo ciężkiej pracy na bardzo dużych ciężarach. Tak więc daj z siebie wszystko !!! Wykonaj 4 serie po 15-20 powtórzeń.

 

Pozycja wyjściowa

Bardzo ważne w tym ćwiczeniu jest to jak szeroko ustawimy nogi. Im szerzej rozstawimy nogi tym bardziej będą pracowały nam mięśnie wewnętrzne ud. Węższe ustawienie bardziej angażuje mięśnie obszerne boczne uda(zewnętrzna część). Podobnie jest z wysokością. Im wyżej ustawione nogi tym mocniej pracują mięśnie pośladkowe i dwugłowe uda. Niższa pozycja znacznie angażuje między innymi mięsień obszerny przyśrodkowy.

Tomasz Lech pokazuje jak poprawnie wykonywać ćwiczenie na nogi- wypychanie nóg na suwnicy skośnej

 

Powtórzenie

Pamiętaj aby twoje plecy a w szczególności lędźwia cały czas przylegały do oparcia. Nieodpowiednio dociśnięte plecy narażają je na duże obciążenia. Ważne aby wykonywać wypychanie w pełnym zakresie ruchu. Staraj się nie prostować nóg do końca tak aby zachowac stałe napiecie mięśniowe. Wykonaj 4 serie po 15-20 powtórzeń.

 

Tomasz Lech pokazuje jak poprawnie wykonywać ćwiczenie na nogi- wypychanie nóg na suwnicy skośnej

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:

ĆWICZENIA NA NOGI W DOMU BEZ SPRZĘTU - DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

ĆWICZENIA NA NOGI: MARTWY CIĄG O PROSTYCH NOGACH

PRZYSIADY: JAK UNIKAĆ BŁĘDÓW: BUTT WINK #2

Oceń treść:
(0 głosów)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie