Zadaj pytanie

Ćwiczenia na biceps

Mamy dla Was całą paletę ćwiczeń na biceps. Sprawdź i wybierz coś dla siebie.

1867
0

 

Ćwiczenia na biceps z Pawłem Zontkiem

ĆWICZENIA NA BICEPS - UGINANIE PRZEDRAMIENIA BOKIEM Z TRX.

W tym filmie Trener Paweł Zontek pokazuje Nietypowe Ćwiczenie na mięśnie bicepsów, które możemy wykonać praktycznie wszędzie jeżeli mamy dostępne taśmy TRX. Dodatkowo ćwiczenie to świetnie izoluje bicepsy przy pracy.

 

 

 

 

 

 

 

Ćwiczenia na biceps z Tomaszem Lechem

ĆWICZENIA NA BICEPS - UGINANIE RAMIONA CHWYTEM MŁOTKOWYM

Tomasz 'Papaj' Lech pokazuje w tym filmie bardzo skuteczne jednak dość rzadko wykonywanie ćwiczenie na siłowni. Technicznie nie wymaga ono żadnych szczególnych umiejętności a bardzo dobrze "pompuje" nasz biceps. Jest to świetne ćwiczenie zarówno dla zaawansowasnych jak i początkujących.

 

 

 

 

 

 

Ćwiczenia na biceps w domu

ĆWICZENIA NA BICEPS - ĆWICZENIA NA PLECY I BICEPS W DOMU DLA ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH.

Dzięki tym ćwiczeniom świetnie spompujecie swój biceps bez żadnego sprzętu. Seweryn i Dawid pokazują jak ćwiczyć w domu przy użyciu tego co mamy pod ręką. Tym razem użyli oni taśm TRX. TRX to bardzo wszechstronny sprzęt dzięki czemu wykonamy na nim nie tylko ćwiczenia na biceps czy plecy ale również na nogi, barki lub klatkę piersiową.

 

 

 

 

 

 

Ćwiczenia na biceps w domu

ĆWICZENIA NA BICEPS - ĆWICZENIA NA PLECY I BICEPS - TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH.

Jeżeli chcesz poprawić swoją sylwetkę, zarysować mięśnie musisz zacząć od podstaw. W tym filmie nauczysz się kilku bardzo prostych i skutecznych ćwiczen na biceps. Seweryn i Dawid pokazują jak zrobić trening nawet w domu u babci bez jakiegokolwiek profesjonalnego sprzętu z siłowni.

 

 

 

 

 

 

Ćwiczenia na Biceps z Waldemarem Nolem

ĆWICZENIA NA BICEPS - UGINANIE SCOTTA - STARA SZKOŁA #4.

Zobacz jak pooprawnie wykonać bardzo popularne ćwiczenie na biceps czyli uginanie Scotta. Oparte na modlitewniku łokcie idealnie izolują mięśnie bicepsów, dzięki temu pracujemy tylko i wyłącznie ramionami. Pan Waldemar Nol tłumaczy jak wykonywać to w Starym Dobrym Stylu.

 

 

 

 

 

 

 


Jak poprawnie ćwiczyć biceps - Tomasz Lech

ĆWICZENIA NA BICEPS - NAJCZĘSTSZE BŁĘDY

Tomasz Lech pokazuje jak w łatwy sposób poprawić technikę ćwiczeń na biceps. Bardzo często popełniamy drobne błędy, które decydują o jakości naszego treningu. Podstawowymi błędami jest narzucanie sobie za dużego cięzaru a co za tym idzie wspieranie ramion plecami lub nogami, przez co zarzucamy ciężarem odciążając miesnie bicepsów.

 

 

 

 

 

 

Atlas ćwiczeń na biceps

ĆWICZENIA NA BICEPS - ATLAS ĆWICZEŃ - ĆWICZENIA NA BICEPS Z MICHAŁEM KARMOWSKIM

Zobaczcie 6 podstawowych ćwiczeń na biceps. Michał Karmowski szczegółowo tłumaczy jak poprawnie trenować biceps. W tym planie treningowym "skatujecie" biceps pod każdym kątem.

 

 

 

 

Oceń treść:
(0 głosów)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie