Zadaj pytanie
26 lutego 2017 16:49

KLATKA PIERSIOWA ĆWICZENIA: Krzyżowanie linek w bramie

Najnowszy odcinek Wielkiego Atlasu Ćwiczeń dotyczy klatki piersiowej. Zobaczcie...

1295
0

KLATKA PIERSIOWA ĆWICZENIA: Krzyżowanie linek w bramie to świetne ćwiczenie na dopięcie klatki. Prezentuje Michał Karmowski 

 

Dla tych, którzy lubią czytać:

Krzyżowanie linek w bramie jest to ćwiczenie angażujące mięśnie klatki piersiowej. Jest to ćwiczenie izolowane, które wpływa na zewnętrzną część, dolne partie ale również na środek klatki piersiowej. Chwytamy górne wyciągi bloczków, wychodzimy krok do przodu wypychamy całą klatkę piersiową ściągając łopatki za sobą. Ruchem kontrolowanym ściągamy ramiona przed sobą idziemy do tyłu nabieramy powietrza i wydychamy. Pamiętamy o tym żeby zbyt mocno nie odwodzić ramion do tyłu ponieważ będziemy przeciążali i przedni aktony mięśni naramiennych. I wydech. Wdech i wydech. Tak wygląda prawidłowa technika wykonania tego ćwiczenia.

Oceń treść:
(0 głosów)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie