Zadaj pytanie
30 maja 2017 10:52

Podciąganie chwytem neutralnym: PLECY ĆWICZENIA

Podciąganie chwytem neutralnym to kolejna bardzo cenna modyfikacja klasycznego ćwiczenia na plecy. Zobacz jak to działa. Michał Karmowski 

4541
0

Podciąganie chwytem neutralnym to gwarancja grubych i szerokich pleców.

 

Dla tych, którzy lubią czytać:

 

Podciąganie chwytem neutralnym jest to ćwiczenie rozbudowujące przede wszystkim szerokość pleców ale również po części wpływające na ich grubość.

Jest to specyfika wykonania tego ćwiczenia.

Tutaj chodzi o to żeby nasze łokcie wędrowały cały czas przodem i żebyśmy pracowali łopatką nie rozciągając ją ku górze a rozciągając ją lekko do przodu i ku górze.

W momencie kiedy ściągamy łokcie do dołu i podciągamy się do góry, zobaczcie to jest ten ruch, widzicie łopatki nie tylko ściągają się razem do siebie ale również dopinają cały dół pleców.

Dzięki temu to ćwiczenie jest takie efektowne w wykonaniu. Ruch ku górze to wdech powietrza, moment zatrzymania spięcia, wydech i opuszczamy się do dołu, wydech.

Bardzo dobrze.

Cały czas kontrolujemy ciężar i staramy się to ćwiczenie wykonywać w tempie na 2 czyli dwie sekundy w górę i dwie sekundy w dół.

Tak wygląda prawidłowa technika wykonania tego ćwiczenia.

 

Oceń treść:
(0 głosów)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie