Zadaj pytanie
30 maja 2017 10:59

Spięcia brzucha na maszynie: BRZUCH ĆWICZENIA

Spięcia brzucha na maszynie to gwarancja twardego i masywnego sześciopaku. Zobacz jak wykonać to ćwiczenie wraz z Michałem Karmowskim .

1628
0

Spięcia brzucha na maszynie to skuteczne lecz wymagające techniki ćwiczenie. Spróbuj...

 

Spięcia brzucha na maszynie: Ćwiczenia na brzuch

 

Spięcia na maszynie jest to ćwiczenie angażujące do pracy przede wszystkim mięśnie proste brzucha budujące ich masę i siłę.

Siadamy na maszynie w taki sposób aby dolny odcinek lędźwiowy kręgosłupa był bardzo mocno dociśnięty do naszej podpórki. Nogi zaparte o oparcie i łokcie skierowane do przodu przed siebie.

Z tej pozycji nabieramy powietrza i spinamy bardzo mocno brzuch starając się łokciami zbliżyć jak najbliżej naszych kolan.

Zaczynamy:

  • Wdech
  • Wydech następuje w momencie kiedy łokcie znajdują się bardzo blisko kolan.

Co ważne w tym ćwiczeniu żeby za mocno nie odchylać się do tyłu w fazie końcowej ćwiczenia, czyli żeby cały czas mięśnie brzucha były spięte.

Tak wygląda prawidłowa technika wykonania tego ćwiczenia.

Oceń treść:
(0 głosów)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie