Zadaj pytanie

Przetreningówka - czym kierować się przy zakupie?

Kto nie chce w pełni wykorzystać swoich treningów? Oczywiście, że każdy chce. Spraw, aby każdy przysiad, crunch i interwał faktycznie liczyły się jako trening a nie jedynie jako rekreacja ruchowa. Nie spędzasz godzin na siłowni tylko po to, by zobaczyć słabe wyniki.

Pomóc mogą suplementy przedtreningowe, jak po co i dlaczego, już wyjaśniam.

1384
0

Unikaj następujących 3 składników:

przedtreningówka1. Przedtreningówka -Węglowodany proste (które zamieniają się w glukozę)

Podczas gdy “cukrowy kop” może sprawić, że poczujesz się szybki, katastrofa jest prawie nieunikniona. Ponieważ poziom cukru we krwi gwałtownie wzrośnie, po czym powróci do normy, pozostawiając ciebie i twoje mięśnie głodnym.

Innymi słowy, te składniki nie są po prostu optymalne pod względem odżywczym, ale mogą również zaburzyć wyniki, które chcesz osiągnąć po treningu.

 

2. Przedtreningówka - Poziomy nadmiernej kofeiny

Jednym z najczęstszych składników suplementów przedtreningowych jest kofeina. Czasami można znaleźć 100 miligramów, 200 miligramów lub nawet 300 miligramów kofeiny (lub więcej).

Jest to jest trzykrotnie więcej niż w typowej kawie! Chociaż niewielka ilość kofeiny może być pomocna, zbyt wiele może stanowić problem. Ponieważ może doprowadzić do bezsenności i upośledzić regenerację potreningową.

 

3. Dimetyloamylamina

Dimetyloamylamina jest stymulantem, który może zwiększać częstość akcji serca, i jest spowity mnogością OSTRZEŻEŃ i czerwonych flag. Niestety, często trafia do niektórych suplementów przedtreningowych.

 

Przedtreningówka - Co powinno znajdować się w takej odżywce?

 

Kreatyna
Chociaż, nie znajdziemy jej w standardowym suplemencie warto zaznaczyć, że kreatyna jest jednym z najbardziej skutecznych substancji wspomagających trening.5 g kreatyny to najniższa dawka zazwyczaj zalecana w celu zwiększenia mocy wyjściowej (zalecana jest czasem 3g, ale wydaje się wystarczająca dla osób siedzących i może nie być wystarczająca dla osób sportowych). W razie potrzeby można użyć wyższych dawek.

 

Nitraty

Dawkowanie: 500 mg

Wydaje się, że azotan wiąże się z udoskonaleniem długotrwałych beztlenowych testów wysiłkowych i długotrwałych ćwiczeń, takich jak 5-kilometrowy bieg lub jazda na rowerze. Wydaje się, że korzyść wynika ze zwiększenia ilości tlenku azotu, ponieważ nie ma znaczącego spadku kwasu mlekowego.

 

 

BCAA
15g BCAA (przybliżona ocena dawki aktywnej) przed ćwiczeniami fizycznymi u nowicjuszy, wydają się być w stanie promować wytrzymałość fizyczną wtórną do zmniejszonego zmęczenia. Występuje to przy długotrwałym wysiłku fizycznym trwającym 30-60 minut lub dłużej.

 

Może to być jeden z niewielu przypadków, w których suplementacja BCAA jest lepsza w stosunku do suplementów białkowych, ponieważ uważa się, że włączenie tryptofanu jest niekorzystne dla działania u tych samych osób, które korzystają z BCAA.

 

Potencjalnie korzystnie mogą być wszystkie suplementy związane z powstawaniem pompy mięśniowej, jak l arginina i l cytrulina. Substancje nootropowe zwiększające koncentrację, jak L-theanina, czy wspomniana wcześniej kofeina.

https://examine.com/stacks/preworkout-power-output/
https://draxe.com/results-gym-works-like-crazy/
https://examine.com/stacks/preworkout-muscular-endurance/#supp0

Przedtreningówka SAW od Trec - Sprawdź

Oceń treść:
(0 głosów)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie