Zadaj pytanie

Czy warto korzystać ze spalacza T5 ?

Spalacze tłuszczu dzięki optymalnie skomponowanym składom od długiego czasu wspierały redukowanie zmagazynowanej tkanki tłuszczowej, przyspieszając ów proces i optymalizując organizm pod tym kątem. Nie każdy spalacz musi być dla nas dobry. A co ze spalaczem T5?

1007
0

T5Czy warto korzystać ze spalacza T5?

Warto zacząć od tego, że suplementacja jest kwestią w dużej mierze indywidualną. Podobnie jak dieta. Wszystko musi być zoptymalizowane i dobrane pod kątem naszego celu, potrzeb oraz aktualnego stanu organizmu. Należy właściwie przygotować się do zmniejszania poziomu tkanki tłuszczowej i działać etapowo. Ogromną rolę odgrywają nasze jelita oraz gospodarka hormonalna, w tym cała oś leptyna - grelina. Należy też zadbać o problemy z glikemią (np. insulinooporność). Zadaniem spalaczy tłuszczu, w tym T5, jest przyspieszenie przemiany materii i zwiększanie termogenezy. W tym również podniesienie wydatkowania energii.

 

Zalety T5

Atutem, który niewątpliwie wielu trenujących mogłoby docenić, jest dodatkowe pobudzenie i wzrost koncentracji podczas ćwiczeń. W skrócie: podniesienie wydajności i efektywności naszych treningów w okolicznościach deficytu kalorii. Warto jednak zaznaczyć, że termogeniki najczęściej zawierają stosunkowo spore ilości związków, które w dłuższym czasie mogą wpływać na ograniczanie funkcjonalności receptorów dopaminowych. To z kolei znacznie sprzyja wyczerpaniu nadnerczy i tym samym obniżeniu możliwości spalania tłuszczu. Należy zatem stosować je z rozwagą i w sposób cykliczny. Spalacz T5 jest oparty o działanie efedryny w połączeniu z kofeiną i aspiryną. Zatem mieszanka jest naprawdę „wybuchowa”. Co więcej, efedryna zaliczana jest do środków zakazanych w Polsce. Oczywiście nie bez powodu…

 

Skutki uboczne

Mimo wysokiej skuteczności, jeśli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej, efedryna wykazywała szereg skutków ubocznych. Sama w sobie ma za zadanie wpływać na redukowanie tłuszczu zapasowego oraz pobudzać i podwyższać możliwości wydolnościowe. Pomijając już możliwe bóle głowy czy suchość w ustach, bardzo intensywnie oddziałuje na układ współczulny, a w tym receptory zarówno alfa-, jak i beta-andrenergiczne. Stosowanie efedryny w sposób niewłaściwy, zbyt częsty oraz w zbyt dużych ilościach może doprowadzać do zmian neurodegeneracyjnych. Ponadto, zaliczana jest do silnych sympatykomimetyków.

 

clenburexin

 

Ryzyko związane z efedryną

Środki oparte na efedrynie, takie jak np. T5, mogą być nad wyraz groźne dla osób z problemami sercowo – naczyniowymi. Chodzi przede wszystkim o fakt, że podnosi ciśnienie krwi oraz przyspiesza rytm naszego serca. Spalacze efedrynowe niepewnego pochodzenia mogą być szczególnie niebezpieczne, gdyż rzadko mamy do czynienia z tak zwaną „czystą efedryną”. Znacznie lepszym, optymalnym, bezpieczniejszym i oczywiście skutecznym wyborem są sprawdzone spalacze tłuszczu, które w połączeniu z właściwym odżywianiem oraz treningiem dadzą oczekiwane rezultaty.

https://examine.com/supplements/ephedrine/
https://www.dietspotlight.com/t5-fat-burner-review/

Oceń treść:
(0 głosów)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie