Zadaj pytanie

ZASTÓJ NA REDUKCJI- SPALACZE

witam, od 3 miesięcy jestem na redukcji i dzisiaj po zważeniu się zauważyłem totalny zastój- nawet nie spadł 1kg, albo 1% tkanki tłuszczowej (ostatnie ważenie miesiąc temu). dietę trzymam bardzo dokładnie, wcześniej robiłem cheat meal ale na dzień dzisiejszy jestem dopiero przed nim, więc nie mam nadmiaru wody w organizmie. Postanowiłem postawić na spalacze tłuszczu, tylko nie ogarniam rynku. Trzymam dietę, aeroby mogę robić 2 razy w tygodniu. Co możecie mi polecić?

pozdro
679
3

Witamy,

dla mężczyzn polecamy Trec CLENBUREXIN w połączeniu z Trec LIPO(X)PACK. Ten pierwszy można przyjmować rano po przebudzeniu (1-3 kaps w zależności od tolerancji) a Lipo(X)Pack na 30min przed treningiem.

 

Każdy z tych dwóch produktów solo także da sobie radę jako dodatkowy bodziec do redukcji tkanki tłuszczowej.

 

Niemniej wykonuje Pan za mało aerobów. Powinien Pan zwiększyć ich ilość do 4 treningów tygodniowo. Można je robić nawet w domu – trucht w miejscu. Ewentualnie można także dodać jeden trening tabaty.

 

Tymczasem zachęcamy do regularnego odwiedzania kanału Zapytaj Trenera (regularnie dodajemy nowe filmy):

https://www.youtube.com/ZapytajTrenera

http://www.zapytajtrenera.pl

dodał odpowiedź 5 listopada 2013 22:02
Nie mam czasu na wykonywanie aerobów 4 razy w tygodniu, bo zakładam, że powinny trwać przynajmniej godzinę. Za to 4xtrening tabaty gdzieś bym wplótł- może tak być?
dodał odpowiedź 27 listopada 2013 15:43
no jesli tluszcz juz bardzo wolno schodzi to mzoesz uzyc spalacza
dodał komentarz 27 listopada 2013 15:43
ale gdy dopiero zaczynasz redukcje to nie musisz
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie