Zadaj pytanie
1 sierpnia 2013 12:52

Jaka dieta i ćwiczenia dla osoby wieku 14 lat?

564
1
dodał odpowiedź 22 listopada 2013 22:43
Polecam dietę zbilansowaną. Należy w pierwszej kolejności obliczyć swoje zapotrzebowanie a następnie w zależności od swojego celu albo dodać około 200-300 kalorii albo odjąć. Wszystko na jej temat możesz znaleźć na YouTube w filmach Pana Michała na kanale ZapytajTrenera. http://www.youtube.com/watch?v=1rl57m23fnA#t=335 https://www.youtube.com/watch?v=Abc67zQKmrs https://www.youtube.com/watch?v=pU6zsbz5k4Y https://www.youtube.com/watch?v=RO_DMDajgNM Jeśli chodzi o ćwiczenia to polecam zapoznać się atlasem: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Jednak w Twoim wieku nie przesadzałbym z obciążeniami.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie