Zadaj pytanie
2 października 2014 20:09

Kiedy jeść przed bieganiem?

Część, jestem na masie i chciałbym zacząć robić takie jakby kardio, żeby poprawić swoją kondycję i to pojawia się moje pytanie:
Jak długo przed bieganiem coś zjeść, żeby to spalić coś nie zapychającego i energetyczego jak chociażby baton Snikers? i czy w ogóle jeść tego batona czy normalną zdrową rzecz, bo nie jestem pewny czy podczas biegania spale tego batona czy np. wczorajszą kolacje.

250
3
dodał odpowiedź 2 października 2014 23:42
Posiłek zjedz co najmniej 40 min przed bieganiem, powinien on składać się z łatwo przyswajalnych węglowodanów np biały ryz do tego kurczak, warzywa.
dodał odpowiedź 4 października 2014 00:21
Ja bym wykonywał cardio na masie bezpośrednio po treningu na poziomie 65% tętna maksymalnego tak 3 razy w tygodniu po 30 minut.
dodał odpowiedź 27 grudnia 2015 19:22
posiłek najlepiej zjeść 1/2h przed bieganiem. Oczywiście lepiej zjeść coś zdrowego! ja również zgodzę się z kolega z dolu.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie