Zadaj pytanie
7 października 2014 08:47

Czy ćwiczenia na stepperze mogą zastapić bieganie ?

2223
5
dodał odpowiedź 7 października 2014 08:57
Jeśli zależy Ci na treningu aerobowym to jak najbardziej możesz zastąpić te ćwiczenia. Zakres ruchu jest inny jednak ćwiczenia te modeluja pośladki łydki uda.
dodał odpowiedź 7 października 2014 09:24
Na tym urządzeniu będziesz przede wszystkim modelowala łydki, pośladki, ogólnie w pewnym stopniu nogi. Jednak moim zdaniem biegania nie da się zastąpić steperem aż tak dosadnie jezeli Ci o to chodzi. Tak jak pisze, "w pewnym stopniu ale nie do konca, jak pewnie wiesz"
dodał odpowiedź 7 października 2014 12:54
Dziekuje za odpowiedz , wiem ,ze stepper nigdy nie zastapi biegania jednak mam nadzieje ,ze pozwoli na utrzymanie kondycji przez zime i wzglednie pozwoli na utrzymanie sylwetki :)
dodał odpowiedź 7 października 2014 15:00
Bieganie stwarza większe obciążenia na stawy ze względu na "podskoki" ale jest bardziej skuteczne bo nie izoluje koordynacji ruchów jak steper można wytworzyć na nim większe tętno pali więcej kalorii i bardzije poprawi wydolność. Steper jest dla leniwych kobiet :)
dodał odpowiedź 12 października 2014 11:52
Myślę, że bieżnia albo rowerek stacjonarny są lepszym rozwiązaniem.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie