Zadaj pytanie
8 listopada 2013 14:23

Jaka wybrać dietę ?

Witam, Ostatnio postanowiłem zadbać o wygląd, więc zacząłem biegać, ale samym bieganiem, brzuszkami i pompkami nic nie zdziałam, potrzebna jest dieta, ale ja zbytnio się na tym nie znam. Potrzebował bym rady kogoś kto się zna na ustalaniu diet. JEśli istaniała by możliwośc to prosiłbym o pomoc :)

Bardzo dziękuję za rozpatrzenie mojego pytania ;]
222
6
dodał odpowiedź 8 listopada 2013 15:09
Przypuszczam, że chciałbyś spalić trochę zbędnego tłuszczu. Można próbować z dietami typu 'niskowęglowodanowa' ale tak jak podkreślał Pan Michał w filmikach na youtube na kanale ZapytajTrenera mogą one prowadzić do rozregulowania organizmu. Dlatego polecałbym ułożenie zbilansowanej dity o ujemnym bilansie kalorycznym w stosunku do zapotrzebowania. O tym jak obliczyć zapotrzebowanie możesz się dowiedzieć z tego źródła: https://www.youtube.com/watch?v=TtAANFmTowI O diecie i ćwiczeniach: https://www.youtube.com/watch?v=pU6zsbz5k4Y https://www.youtube.com/watch?v=RO_DMDajgNM
dodał odpowiedź 15 listopada 2013 20:21
pamiętaj o zróżnicowanych posiłkach, baaardzo dużo ruchu, ograniczaj zbędne tłuszcze (tłuste potrawy, fast food) i słodycze
dodał odpowiedź 20 listopada 2013 14:36
zbilansowana dieta to podstawa a nie zadne jakis tak dukna czyli białkowa itp, zbilanowana ma byc
dodał odpowiedź 30 listopada 2013 18:29
http://www.sfd.pl/Zbi%C3%B3r_link%C3%B3w_dzia%C5%82u_Od%C5%BCywianie-t418003.html
dodał komentarz 30 listopada 2013 18:30
http://potreningu.pl/kalkulatory
dodał komentarz 30 listopada 2013 18:30
tutaj masz wszytsko co powinieneś wiedzieć
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie