Zadaj pytanie

Flexit - drink czy tabletki ?

Kto z was brał Flexit ?
Mam problem z barkami. Biorę glukozaminę, zostało mi jeszcze trochę, poprawy niestety nie widzę za bardzo i jeśli to nie pomoże zamierzam kupić flexit.

Jest jakaś różnica pomiędzy flaxite do picia a tabletkami ?
776
7
dodał odpowiedź 4 listopada 2014 21:41
Witaj, Jeśli chodzi o wybór pomiędzy tymi dwoma to wybierz Drink, ze względu na lepszy skład. Od siebie dodam, że nie kupowałbym flexitu tylko kupiłbym czysty MSM (jedyny suplement który pomaga na stawy - moim zdaniem), jest np. w firmie MyProtein. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 4 listopada 2014 21:58
Jaki masz problem z barkami? Zamiast korzystać z suplementów, poszedłbym na Twoim miejscu do lekarza pierwszego kontaktu na skierowanie do ortopedy, lekarza sportowego bądź fizjoterapeuty.
dodał odpowiedź 4 listopada 2014 22:00
Mam skierowanie od lekarza rodzinnego, z tym, że nie miałem na to czasu, a skierowanie jest tak wypisane, że nie mogę rozszyfrować do jakiej poradni mam się udać.
dodał komentarz 4 listopada 2014 22:06
Zapewne do ortopedy ;)
dodał odpowiedź 5 listopada 2014 11:55
Witaj, polecam Ci Drink ma lepszy ogólnie skłąd od Flexit. Ale na Twoim miejscu poszedłbym do lekarza po skierowanie ortopedy lub innego lekarza. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 9 listopada 2014 00:32
Mi Pomogl Animal Flex mialem maly problem z kolanami i z tylnym sciegnem zgiecia osobiscie polecam! :D
dodał odpowiedź 17 listopada 2014 08:17
Więc kupiłem Flexit Drink, mam jeszcze jedno pytanie. Lepiej przyjmować większą dawkę rano czy podzielić to na dwie dawki, rano i na wieczór.? Na puszce pisze aby pić na czczo, wypiję i potem chcę zjeść śniadanie. Mam zaczekać jakiś czas ? (Jak tak to ile) Czy mogę od razu po wypiciu zapić wodą i wziąć się za śniadanie ?
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie