Zadaj pytanie

Czy boostery testosteronu można brac cały rok?

Cześć Michał!
Nazywam się Piotr, mam 34 lata, jestem bywalcem siłowni od 19 lat z małymi przerwami. Dwa miesiące temu zacząłem brać Trybulon i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z działania, za miesiąc chcę przejść na Trybulon black. Czy mogę brać Trybulon cały rok czy zalecane są przerwy? Jeżeli tak to jak długie i czy stosować jakiś mały odblok, podobnie jak po cyklu. Czy może co 3 miesiące zamiast Trybulonu wziąść coś na obniżenie estrogenów i znowu Trtybulon? Zgóry dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam!
3082
4
dodał odpowiedź 18 listopada 2014 10:27
Witaj, Widzę, że nie lubisz czytać składu i ulotek. Sam producent każe robić przerwy po cyklu, aby organizm się odzwyczaił. Zatem postaraj się po 8 tygodniach stosowania tibolonu/ tribulonu black zrobić przerwę miesięczną. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 18 listopada 2014 16:52
Boostery testosteronu należą do "mocniejszych" suplementów, więc polecam je stosować cyklicznie np. 2 miesiące brania i 2 miesiące przerwy. Obserwuj swój organizm i sam zobaczysz, co na Ciebie najlepiej działa. Po za tym jeżeli nie masz podwyższonego poziomu estrogenu, to jednocześnie nie stosowałbym niczego w celu jego obniżenia.
dodał odpowiedź 18 listopada 2014 22:58
Siemanko, Bierz je cyklami czyli 8tyg bierzesz i miesiąc przerwy. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 19 listopada 2014 00:29
Hejka, stosuj je cyklicznie (np bierzesz przez 8 tyg.). Odblok raczej nie będzie konieczny. Pozdro
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie