Zadaj pytanie
21 listopada 2014 17:00

Boląca Głowa?co zrobić

Co mam zrobić jeśli w czasie treningu zaczyna mnie boleć głowa ?
393
5
dodał odpowiedź 21 listopada 2014 17:06
Przede wszystkim: Czy wyspałeś się? Czy dbasz o odpoczynek? Suplementujesz się witaminami na noc? Przebywałeś dziś wystarczającą ilość na świeżym powietrzu? Jak wyglądał Twój posiłek potreningowy? Być może trening był zbyt intensywny? Jeżeli bóle głowy zdarzają się często, to udaj się do lekarza. Być może jest to wpływ pogorszenia pogody.
dodał odpowiedź 21 listopada 2014 17:35
Albo być może wzrok, nie jestem pewny, jeśli boli tylko podczas treningu. Ale jeśli masz ogólnie często bóle głowy najlepiej idź do okulisty. Być może wada wzroku co może to powodować.
dodał odpowiedź 21 listopada 2014 19:57
Witaj, Ból głowy może się objawiać przez wiele czynników : takich jak brak odpowiedniego odpoczynku czy nie dobór pewnym minerałów. Jeśli jednak tylko boli Ciebie głowa na treningu, może to być oznaka podwyższonego ciśnienia ogólnego lub ciśnienia śródczaszkowego. Jeśli ból nie ustąpi, udaj się jak najszybciej do lekarza i na jakiś czas zaprzestań treningów. Poczekaj na diagnozę lekarza. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 21 listopada 2014 23:21
Hejka, dodatkowo ból głowy może pojawić się przy złym oddychaniu podczas ćwiczeń. Pozdro
dodał odpowiedź 23 listopada 2014 14:09
Siemanko, Może być to spowodowane ciśnieniem lub złym oddychaniem podczasy wykonywanych ćwiczeń. Pozdrawiam
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie