Zadaj pytanie

Suplementacja białkiem, monohydratem kreatyny i carbo.

359
9
dodał odpowiedź 1 grudnia 2014 09:50
Posiadam Whey, Carbo i monohydrat kreatyny. Czy moge wszystkie suple wziąć jakoś 20minut po treningu wszystko razem? Pozdro!
dodał komentarz 1 grudnia 2014 09:51
Jasne, że tak. Możesz spokojnie wszystko wymieszać w jednym szejku. :)
dodał odpowiedź 1 grudnia 2014 09:51
Siemanko, Masz ułożoną dietę ? Jaki jest Twój cel ? Masa czy redukcja ? Mono: bierz tylko w dni treningowe 5g przed i 5g po treningu. Bezpośrednio po treningu bierz carbo + białko. Pozdrawiam ;)
dodał odpowiedź 1 grudnia 2014 09:59
Witam. Diety nie ma ale są wyliczone makrosy(nadwyżka kaloryczna) oraz zdrowe odżywianie. Aktualnie masa od września. Od września biore mono tylko 5g po treningu (stała suplementacja) i 40 minut po treningu biorę białko ale teraz dorzuciłem carbo i chciałem brać wszystko razem, da radę. Pozdro!
dodał komentarz 1 grudnia 2014 10:03
aha ;) jeśli masz wyliczone makro i się tego stosujesz to znaczy że masz dietę;) Tylko dodam od siebie białko i carbo + kreatyna bierz bezpośrednio po treningu siłowym. Po tym szejku odczekaj 45-60 minut i zjedz pełnowartościowy posiłek.
dodał odpowiedź 1 grudnia 2014 10:49
Nie ma pytania, ale możesz włączyć swoja suplementację do twojego planu żywieniowego i nie ma to problemu. Jednak pamiętaj o tym aby do jedzenie było twoim głównym źródłem, a nie suplementy.
dodał odpowiedź 1 grudnia 2014 12:29
Witaj, Co do twojego komentarza. To już jest dieta - zdrowe odżywianie i obliczenie zapotrzebowania. Oczywiście, że możesz łączyć obydwa suplementy jest to nawet wskazane, aby je łączyć. Podwyższenie poziomu leucyny w krwi zwiększa wchłanialność kreatyny. Dawkuj kreatynę tylko w dni treningowe : 5g przed i 5g po treningu / Carbo w granicach 30-50g / białko 30-50g. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 1 grudnia 2014 14:15
Siema. Takie połączenie jak najbardziej możesz stosować. Osobiście nie jestem zwolennikiem odżywek węglowodanowych ale skoro już zakupiłeś to stosuj porcję (ok 50g) bezpośrednio po treningu, wraz z porcją białka (ok 30g) i kreatyny (5g 30 min przed treningiem i 5g bezpośrednio po z pozostałymi suplementami). Oczywiście porcję białka i węglowodanów zależą od Twojego zapotrzebowania na dane makroskładniki. Nie stosuj tych suplementów jako zamiennik dla diety tylko jako uzupełnienie. Po upłynięciu 40-60min od zakończania treningu zjedz pełnowartościowy posiłek, zawierający odpowiednia dla Ciebie ilość węglowodanów, białek i niewielką ilość tłuszczu. W razie jakichś pytań wal śmiało! Pozdrawiam :)
dodał odpowiedź 1 grudnia 2014 20:24
Polaczenie jest dobre. Kratyne bierz tylko w dni treningowe i okolo treningowo. Weglowodany z carbo polecam brac przed treningiem i zaraz po zakonczonym treningu bialeczko rownierz po treningu i po tym posilek po treningowy pozdro
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie