Zadaj pytanie

Trening lewej ręki.

Mam pytanie odnośnie treningu lewej ręki w której bark jest sprawny na 80%. tzn nie mogę do końca prostować ręki. Tym samym jest widoczna duża różnica między prawym a lewnym barkiem. Mogę ćwiczeniami jakoś to zmiejszyć? Czy potrzebna jest konsutlacja lekarza? jak tak to jakiego?
110
2
dodał odpowiedź 2 grudnia 2014 18:06
Skoro bark nie funkcjonuje prawidłowo to należy udać sie do lekarza specjalisty może to być lekarz sportowy lub ortopeda. Nie narażaj narazie stawu i nie próbuj nic na siłe bo możesz sobie narobić problemów i skonczyć np. kilkumiesięczną przerwą
dodał odpowiedź 3 grudnia 2014 11:19
Witaj. Zdecydowanie, jeżeli bark nie jest sprawny w 100% to warto udać się do specjalisty. Kolejny raz powtarzam, że nie mam tutaj na myśli lekarza rodzinnego, tylko fizjoterapeuty, lekarza sportowego. Wykona szereg badań i stwierdzi w czym leży problem. Jeżeli problem nie jest poważny to na pewno zaproponuje jakieś ćwiczenia, które będziesz musiał wykonywać aby poprawić sprawność tego barku. To będzie najlepsze rozwiązanie. Nie wiem w czym leży dokładnie problem więc nie będę spekulował i rzucał bezsensu pomysły, bo mogłyby tylko zaszkodzić. Tak więc wizyta u specjalisty i niech on decyduję co dalej. Życzę zdrowia i pozdrawiam serdecznie :)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie