Zadaj pytanie

DIETA 34 KG W 3 TYGODNIE

Muszę schudnąć ok 3/4 kg przed zawodami .. proszę o jakieś rady jaka dieta co robić .. trening 3x w tygodniu
444
6
dodał odpowiedź 7 stycznia 2015 19:39
Jeśli Ci zdrowia nie szkoda to chyba tylko dieta ketogeniczna, która polega na wyeliminowaniu z diety wszystkich węglowodanów. Posiłki muszą się składać tylko z białek i tłuszczów. Taki sposób żywienia prowadzi do ketozy – stanu, w którym organizm jako źródła energii używa wyłącznie własnych tłuszczów zapasowych.
dodał odpowiedź 7 stycznia 2015 21:18
Siemanko, musisz zredukować 34 czy 3-4 kg ? Bo jak 34 kg to jest do wykonania ale bardzo zdrowie dostanie po tyłku. jeśli 3 to bez problemu ją zbijesz w 3tyg. Oblicz z tego wzoru : waga*24*współczynnik aktywności (1.1-1.5). I odejmij od tego 300-500 kcal. Podział makroskładników: węgle 50%, tłuszcze 20% i białko 30%. Pamiętaj że 1g białka to 4kcal, 1g węglowodanów to 4kcal a 1g tłuszczu to 9 kcal. woje zapotrzebowanie i makroskładniki czyli ( węglowodany, biała i tłuszcze ) możesz obliczać w kalkulatorze na potreningu.pl Spożywaj takie produkty jak: - Węglowodany: ryż, makaron, kasze, płatki owsiane, ziemniaki, - Białko: białko jaj, chude mięso, chude twarogi, serki wiejskie - Tłuszcze: żółtka jaj, różne rodzaje orzechów, oliwa z oliwek. Staraj się spożywać posiłki w jednakowych porach co 2,5-3h. W posiłkach ( śniadanie i około treningowe ) powinno znajdować się najwięcej kalorii. W posiłkach około treningowych unikaj tłuszczy. Podziel sobie tak posiłki żebyś dziennie zjadał ich 5-6 posiłków. Do tego dodaj trening cardio/interwały. Cardio wykonuj rano na czczo lub po treninug domatora. Wykonuj go na poczatki 30 minut. Z czasem zwiększaj czasu treningu cardio. Interwały wykonuj w dni wolne od treningu. Tutaj masz link do stronki gdzie są fajne przepisy: http://musculardevelopment.pl/mdnews-tv/kuchnia-md/obiad/
dodał komentarz 9 stycznia 2015 21:11
Dzieki dzieki 3/4 kg... blad w pisaniu :)
dodał komentarz 9 stycznia 2015 21:12
to bez problemu zbijesz 3/4 kg ;) Pozwodzenia ;)
dodał odpowiedź 10 stycznia 2015 15:49
przejdz na crossfit i hity:)
dodał odpowiedź 30 kwietnia 2015 17:46
Obetnij z 500 kcal od dziennego zapotrzebowania i cisnij codziennie cardio i interwały co dwa dni
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie