Zadaj pytanie

Rozgrzewka w domu jak wykonać?

Witam! Mam pytanie odnośnie rozgrzewki cardio w domu...Poruszam ten temat gdyż on jest jakoby trochę pomijany...Wiele jest opisane na temat tego jak się rozgrzewać, że rozgrzewka powinna się składać z trzech jakoby części itp. Ale mi chodzi o to jak powinna wyglądać rozgrzewka dla osób ćwiczących w domowych zaciszach?
668
5
dodał odpowiedź 13 stycznia 2015 11:32
Może być to np walka z cieniem, Trucht w miejscu, Bieg bokserski w miejscu, skakanka.
dodał komentarz 13 stycznia 2015 11:38
Dzięki! Napewno wypróbuje tą formę rozgrzewki....Myślę, że 5 minut takiego cardio rozgrzewki wystarczy, oczywiście nie pomijając dalszych etapów...Pozdro!
dodał odpowiedź 13 stycznia 2015 17:19
W dwóch etapach zrobiłbym rozgrzewkę 1) ogólnorozwojowa, czyli jakiś bieg w miejscu, walka z cieniem pajacyki - powiedzmy 10-15 minut z umiarkowanym tempem, a potem 2)rozgrzewka wszystkich stawów jak krążenia karku, ramion i obręczy barkowej, nadgarstskó i palców, całego tułowia, rozgrzewka stawu kolanowego, skokowego
dodał komentarz 13 stycznia 2015 19:48
Już dziś stosowałem takową rozgrzewkę, i muszę powiedzieć, że rezultat jest! Dzięki za odpowiedzi jestem rad!
dodał komentarz 15 stycznia 2015 11:42
Cieszę się, że Ci pomogłem. Jak masz jeszcze jakeiś pytania to komentuj post.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie