Zadaj pytanie

Różnica wielkości lewego i prawego mięśnia klatki piersiowej

Witam jakie ćwiczenia powinno się wybierać jeżeli jedna strona klatki piersiowej jest większa od drugiej? Czy oprócz treningu hantlami, trening na różnego rodzaju maszynach do ćwiczeń mięśni piersiowych pomoże w tym przypadku ?
3120
6
dodał odpowiedź 30 stycznia 2015 18:04
Jeśli maszyny działają na zasadzie hantli czyli kazde ramię pracuje oddzielnie wtedy mozna zniwelowac ta różnice Pamietaj ze nikt nie jest symetryczny.pozdrawiam
dodał odpowiedź 30 stycznia 2015 18:35
Tak chodzi mi również o te maszyny a co z tymi które mają jeden ciężar? Na razie odstawić na nich treningi ? I czy trening na bramie też może coś pomóc ? Dziękuje za pomoc
dodał odpowiedź 30 stycznia 2015 20:05
Po prostu ćwicz dalej nasze ciało nie jest symetryczne więc zawsze będzie jakaś różnica , tak jak u kobiety jedna pierś jest większa od drugiej , tak jak stopy itd itd
dodał komentarz 30 stycznia 2015 20:25
Okej postaram się jakoś to zniwelować. Dzięki za pomoc
dodał odpowiedź 31 stycznia 2015 00:18
Co do tych maszyn to wybieraj takie w których każde ramie chodzi oddzielnie. Wtedy słabsza strona nie będzie wspomagana przez mocniejszą.
dodał odpowiedź 31 stycznia 2015 12:00
to normalne że mamy jedną część klatki większą od drugiej. kobiety tak samo mają z piersiami. ćwicz więcej na maszynach lub wolnych ciężarach by każda strona pracowała oddzielnie.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie