Zadaj pytanie
1 lutego 2015 14:29

dieta i suplementy

Mam 187 wzrostu i 118kg wagi wiek 31 lat staż z przerwami 10 lat trenuje ww weekendy piątek sobota i niedziela zacząłem stosować dietę 2000 kal treningi łączone klatka triceps i biceps , barki plecy , i nogi których nie lubię trenować po treningu ok 30min do godz cardio za orbitreku pytanie jest takie . Jakimi odzywkami mogę sie wspomagać żeby wreszcie moje mięśnie byly choć trochę widoczne wage jaką planuje to 95kg
94
2
dodał odpowiedź 1 lutego 2015 14:42
białko w celu uzupełnienia braków w diecie na nie. BCAA przy redukcji się przydaje. ale najważniejsza jest dieta z deficytem u ciebie. Musisz na codzień trzymać dietę a nie tylko w weekendy.
dodał odpowiedź 2 lutego 2015 17:19
Pierwsze co rzuca sie w oczy to bardzo niska ilość kalorii prędzej sobie zaszkodzisz niż pomozesz, wylicz zapotrzebowanie i odejmi tak z 500 kcal
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie