Zadaj pytanie

Czy po treningu mięsień powinien być twardy?

Czy po treningu mięsień(trenowany) powinien być twardy?
656
5
dodał odpowiedź 2 lutego 2015 21:23
Ku*** ludzie (nie da sie juz inaczej) co to za idiotyczne pytanie??? Chyba jasna rzecza jest ze po treningu miesnie sa na pompie i beda ku*** twarda bo maja rosnac..................
dodał komentarz 2 lutego 2015 22:00
A może jego mięśnie nie są twarde bo np ma chu*owy trening?. Po to jest ta strona, żeby zadawać nawet idiotyczne pytania. Nie każdy jest wikipedią w tej dziedzinie :).
dodał odpowiedź 3 lutego 2015 07:51
Raczej tak ponieważ krew jest pompowana do mięśnia
dodał odpowiedź 3 lutego 2015 08:24
Powinny być przynajmniej napinane.
dodał odpowiedź 3 lutego 2015 13:32
zalezy jaką grupę miesni trenujesz... Duże partie jak czworoboczny czy najszerszy grzbietu nie będzie mocno spompowany i napięty bo siłą rzeczy jest to duży miesnie i nie występuje u nich pompa mieśniowa jak w bicepsach czy barkach
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie