Zadaj pytanie

Zapytanie o kreatyne ?

Witam , czy podczas brania kreatyny zaleca sie picia duzo wody czy wlasnie to przykrócić? Ile razy powinno sie kreatyne dziennie brać, przed i po? Czy jak? Powinno sie rowniez brac kreatyne tylko miesiac, np miesiąc przerwy i znowu zacząć ? Prosze o pomoc
386
6
dodał odpowiedź 10 lutego 2015 22:10
możesz brać ciągle około treningowo, rano, pora nie ma znaczenia, chodzi o podtrzymanie nasycenia organizmu kreatyną, wody pij ogólni dużo
dodał odpowiedź 11 lutego 2015 09:09
A czy moge mieszać kreatyne z bcaa?
dodał komentarz 12 lutego 2015 21:18
jasne ze tak możesz mieszać Kreatynę z BCAA. kreatynę stosuj na około 30 minut przed treningiem 5g i 5 g bezpośrednio po treningu. W dni nie treningowe jej nie przyjmuj. I tak powinieneś przy spożywaniu kreatyny spożywać też większe ilości płynów 3-5 l dziennie. I kreatynę możesz brać cały czas lub też cyklami. Ja osobiście preferuję stosowanie jej cyklami.
dodał odpowiedź 11 lutego 2015 17:48
Wodę pij cały czas na stałym poziomie na każde 100kcal 1 litr wody minimum. Kreatyna przed i po treningu
dodał komentarz 29 kwietnia 2015 22:31
tutaj sie nie zgodzę z tym na każde 100kcal pić minimum litr wody? to jest jakaś bzdura tak samo jak mit że przy stosowaniu kreatyny powinno się pić 5 litrów wody dziennie. Oczywiscie przy stosowaniu kreatyny powinno się pić więcej wody ale wszystko w miarę naszego zapotrzebowania, a nie lać wodę w siebie na siłę.
dodał odpowiedź 29 kwietnia 2015 22:17
Zaleca się pić dużo wody i brać krete przed i po treningu
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie