Zadaj pytanie

TREC Gaba u kobiet?

Prowadzę dosyć intensywny tryb życia. Wstaję bardzo wcześnie, ok 5 rano a po 8h pracy idę na trening. Jest ich mniej więcej 4-5 w tygodniu z czego min 2 są o wysokiej intensywności. Szybkie tempo, brak czasu na 7h godzin snu, stres. Czy produkt TREC Gaba byłby odpowiedni dla mnie? Czy kobiety mogą również go stosować?
627
4
dodał odpowiedź 8 marca 2015 22:24
Witaj, Jak najbardziej, przy takiej intensywności a przede wszystkim przy braku dużej ilości snu może to się okazać strzał w 10. Sam testowałem, takowy produkt i naprawdę działa. Czułem się wyspany, nawet po 7 godzinach snu (gdzie normalnie potrzebuję 10+). Poprawi on regenerację podczas snu i podniesie w jakimś stopniu hormon wzrostu, który może przełożyć się na lepsze efekty. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 8 marca 2015 23:28
Hejka, śmiało możesz go stosować, nawet jako kobieta (chyba, że jesteś w ciąży, wtedy lepiej nie (adnotacja na opakowaniu)). Stosuj zalecaną dawkę, jeśli dobrze pamiętam to 2 kapsy przed snem. Pozdro
dodał odpowiedź 13 marca 2015 17:29
tak dla osób z twoją intensywnością treningoów i przy takim czasie snu będzie to strzał w dziesiatkę.
dodał odpowiedź 30 kwietnia 2015 15:02
Jeśli nie spodziewasz się dziecka to czemu nie ;)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie