Zadaj pytanie

DAA czy AAKG - czym się kierować podczas wyboru?

Chciałbym się dowiedzieć, który suplement będzie korzystniejszy w moim przypadku.

Ważę 69kg przy 176cm wzrostu (wiek 23l.)
Dieta profesjonalna z 6 posiłków dziennie, ok. 2700 kalorii,
4-5 x w tygodniu ćwiczenia siłowe oraz cardio

Aktualnie jestem na etapie rzeźby brzucha, zszedłem z oponki, ale by uwydatnić dolne mięśnie brzucha muszę jeszcze troszkę spalić tkankę tłuszczową.

Jako że chcę mieć płaski i wyrzeźbiony brzuch, a przy tym nie tracić siły i tkanki mięśniowej, zażywam HI-TEC BCAA Powder w trakcie treningu oraz kreatynę przed i po. Ps. Cykl kreatyny kończy się na dniach.

Właśnie od dziś zacząłem stosować spalacz FA Lipo Burn.

Dzięki kreatynie widzę, że siła idzie mi na plus przy tym trybie ćwiczeń i diety, a brzuch zauważalnie spadł. Teraz gdy skończę cykl kreatynowy, to nadal chcę mieć podobny efekt bez braku napierania objętości brzucha.

Stąd też moje pytanie: Czy w moim przypadku lepiej zacząć stosować DAA czy AAKG, czy jeszcze coś innego.
1149
3
dodał odpowiedź 13 marca 2015 10:20
Witaj, DAA to booster testosteronu, który i tak podnosi testosteron tyle co nic. Zresztą w tym wieku i tak jest on wysoki. Lepszym rozwiązaniem byłoby AAKG lub jakiś stack tego typu (bez kreatyny) ale z beta alaniną. Możesz także spróbować osobno kupić te suplementy arginina + beta-alanina. Jednak AAKG też będzie bardzo dobrym zakupem. Pozdrawiam :)
dodał odpowiedź 13 marca 2015 15:54
DAA to marnowanie kasy. AAKG jak najbardziej polecam. Poszerza naczynia krwionośne dzięki czemu mamy lepszą pompę na treningu ale też i pomaga obniżyć ciśnienie. Podobno pomaga też w zwiększeniu wydzielania somatotropiny. Fajnie też będzie połączyć AAKG z jakąś kreatyną. Pozdro
dodał odpowiedź 14 marca 2015 11:37
Lepiej zakup AAKG bo DAA jest lipne.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie