Zadaj pytanie

Trening domatora

Witam, czy da rade znacząco poprawić sylwetke, trenując wyłącznie w domu, bez obciążeń, stosując jedynie diete.
301
4
dodał odpowiedź 18 marca 2015 13:48
Witaj, Do jakiegoś etapu jak najbardziej da się poprawić sylwetkę i to w dość efektywny sposób. Jednak jeśli będziesz chciał w późniejszym czasie mocniej się rozwijać i kształtować sylwetkę będziesz musiał skorzystać z treningu z obciążeniem. Pozdrawiam :)
dodał odpowiedź 18 marca 2015 17:32
Hejka, na początek jest to bardzo fajny trening, z czasem będziesz mógł się przesiąść na ,,trening siłowy bez sprzętu" (książka) Oliviera Lafaya (wydaje się być trudniejszy od domatora) a później na trening siłowy ze sprzętem : ) Pozdro
dodał odpowiedź 19 marca 2015 12:19
Witaj, nigdzie nie rozbudujesz tak muskulatury jak na siłowni, jeśli nie masz możliwości to oczywiście możesz wykonywać domatora, dojdziesz do jakiegoś pułapu ale jakichś szokujących efektów bym się nie spodziewał, potrzeba na to bardzo duuuużo czasu :)
dodał odpowiedź 20 marca 2015 19:10
jakieś efekty zawsze będziesz miał. Dieta to podstawa.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie