Zadaj pytanie
4 kwietnia 2015 22:02

Brak doświadczenia w układaniu diety

Siemanko. Problem leży po stronie braku doświadczenia, zupełnie nie mam pomysłu jak zabrać się za układanie diety do przyrostu masy. Mógłby mnie ktoś oświecić i przynajmniej nakierować jak mam się za to zabrać?
89
1
dodał odpowiedź 4 kwietnia 2015 23:03
by nabrać masy mięśniowej potrzebujesz odpowiednio zbilansowanej diety z nadwyżką 300-500 kcal. Musisz najpierw obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne. powinieneś jeść 5-6 dobrze zbilansowanych posiłków średnio co 3 godziny. Rozłożenie makroskładników to: białko 30%, węglowodany 50% i tłuszcze 20%. Stawiaj na produkty nie przetworzone. Przy układaniu posiłków warto skorzystać z tej strony: http://www.fitwit.pl/witadieta . Używaj produktów takich jak jaja, kurczak, ryby, nabiał, twaróg, serek wiejski, makaron, kasza, ryż orzeszki, rodzynki warzywa, owoce.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie