Zadaj pytanie

Jak dawkować BCAA

Witam mam pytanie w związku z dawkowaniem BCAA ponieważ rozpoczynam redukcje zakupiłem BCAA i nie wiem jak mam dawkować, wiem że w DNT 10g rano a co z DT rano no i tu mam właśnie problem bo robię trening siłowy i po siłowym cardio, proszę o waszą pomoc.
Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)
958
4
dodał odpowiedź 30 kwietnia 2015 20:29
w dni treningowe BCAA rano nie bierz. bierz je 1g na 10kg masy ciała przed treningiem siłowym i 1g na 10kg masy ciała po treningu cardio. Trener na siłowni powiedział mi że z Aminokwasami ( BCAA ) warto na początku przedawkować by dobrze działało.
dodał odpowiedź 30 kwietnia 2015 20:53
Bierz tylko po treningu 6-7g
dodał odpowiedź 30 kwietnia 2015 21:29
Cześć, w DT zazywaj Bcaa przed i po treningu.
dodał odpowiedź 8 maja 2015 11:34
1g na 10 kg masy ciała bezpośrednio po treningu, tylko w dni treningowe :) działa świetnie. Polecam bcaa high speed z treca.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie