Zadaj pytanie
2 maja 2015 17:08

działanie testosteronu w tabletkach

Jak działa testosteron w tabletkach?? Czego mogę się spodziewać po zażywaniu takiego czegoś?? Czy może się to odbić na moim zdrowiu??
955
3
dodał odpowiedź 2 maja 2015 18:21
Nie pytaj ludzi którzy się nie znają, zawsze z lekarzem dietetykiem możesz zrobić badania i ustawić pod siebie wszystkie suplementy, jeżeli nie stać cię na to jest pełno filmów o tym znanych trenerów ktorzy o tym mówią jak Michał Karmowski czy Robert Burneika nie słuchaj ludzi którzy nie mają pojęcia o bio-chemi
dodał odpowiedź 2 maja 2015 21:04
Hejka, jeśli masz na myśli booster testosteronu to zauważysz zwiększone libido, lekki wzrost siły, lepszą regenerację. Pozdro
dodał odpowiedź 4 maja 2015 21:12
W tabletkach? ;D kto nie kuje ten nie rośnie ! :p weź Sobie lepiej jakiś matrix creatynowy czy przetreningówke
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie