Zadaj pytanie

Przyjmowanie zma

Chciałem się zapytać czy ten suplement jest w pełni bezpieczny dla osoby w wieku 17 lat jeśli tak to jak go przyjmować ? wydaje mi się ,że [przydałoby mi sie troche testosteronu.
719
10
dodał odpowiedź 4 maja 2015 21:46
Hejka, w tym wieku poziom naturalnego tesosteronu jest bardzo wysoki i ZMA raczej niewiele w tym aspekcie pomoże. Stosować możesz, regeneracja będzie na pewno szybsza, lepszy sen. Stosuj przed snem. Pozdro
dodał komentarz 4 maja 2015 21:47
a czy przyśpieszy to w pewien sposób osiągi sportowe ? w sensie no wzrost mieśni ?
dodał odpowiedź 4 maja 2015 21:46
Dodam ,ze nie choi o to ,zeby pała dłużej stała bo nie ma z tym problemu haha tylko po prostu o coraz lepsza budowe :) mieśnie
dodał odpowiedź 4 maja 2015 22:40
Stosuj ZMA przed snem. POlepszysz jakosć snu i szybkosć regeneracji. a co do testosterony to w tym wieku ma sie bardzo dobry jego poziom. możesz ćwiczyć częściej nogi by dodatkowo podnieść jego poziom.
dodał odpowiedź 4 maja 2015 23:27
ZMA to suplement mający na celu uzupełnianie braki cynku, magnezu i witaminy b6 więc jeśli masz braki tych substancji w diecie to możesz zaobserwować całkiem fajne rezultaty, ale jest to raczej rzadkie przy w miarę dobrej diecie bądź przyjmowaniu minerałów z innych suplementów. W takiej sytuacji nie zaobserwujesz żadnych efektów no może poza placebo. A co do bezpieczeństwa tak jest bezpieczne jeżeli nie przyjmujesz jakichś chory dawek.
dodał komentarz 5 maja 2015 08:44
A ile powinno sie brać tabletek ?
dodał komentarz 15 czerwca 2015 13:37
a długie stosowanie też jest bezpieczne ?
dodał komentarz 15 czerwca 2015 21:20
no moim zdaniem tak, no bo to trochę tak jak byś się pytał czy długotrwałe przyjmowanie minerałów jest nie zdrowe. Oczywiście ważne jest żeby nie brać za dużo no ale o to trudno.
dodał odpowiedź 8 maja 2015 11:17
Jeśli będziesz dawkował w odpowiednich ilościach nie będzie żadnych powikłań. Zma to bardzo dobry suplement uzupełniający takie składniki jak cynk, magnez i witaminy. Bierz go przed snem, będzie Ci się lepiej spało i polepszy Ci się regeneracja mięśni. .
dodał odpowiedź 8 maja 2015 21:35
tak jest w pełni bezpieczny. co do testosterony to w tym wieku masz testosteron naprawdę na wysokim poziomie.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie