Zadaj pytanie

Suplementacja na wytrzymałość i siłę.

Cześć wszystkim :) jestem początkujący na siłowni i znalazłem taką oto suplementację na wytrzymałość i siłe co o niej sądzicię ?
Jablczan kreatyny CM3 Trec
Vitargo
Olimp olej MCT
Fight Factor
Jablczan cytruliny Primaforce Citrulline Malate
Purple Wraath
San NAG/Kaizen Xtreme NAG
Witaminy Olimp Multiple Sport
Z góry dzięki
560
8
dodał odpowiedź 8 maja 2015 11:06
Skoro jesteś początkujący to nie potrzebujesz suplementów. Dorzuć je po 3-5 miesiącach stażu. Na początku i tak będziesz dobrze rósł, bo dla organizmu trening będzie czymś nowym.
dodał odpowiedź 8 maja 2015 18:29
Hejka, jeśli jesteś początkującym to odpowiednia dieta, mocne treningi i siła będzie rosła bez żadnych dodatków. Ew. możesz z tego zostawić kreatynę (chociaż ją też dorzuciłbym dopiero po jakimś czasie). Trzymasz odpowiednią dietę? Pozdro
dodał odpowiedź 8 maja 2015 18:29
No to tak jabłczan zmień na monohydrat, vitargo wywal chyba że jesteś przy kasie, olej mct jest super, ale na redukcje, jabłczan cytruliny pompuje mięśnie, a przez zwiększenie przekroju poprzecznego żyły pozwala na dostarczanie większej ilości substancji odżywczych do mięśnia i może pomóc ale moim zdaniem nieznacznie, purple wraath to chyba po prostu drogie aminokwasy możesz znaleźć tańszy zamiennik, a witaminami , minerałami i omegą 3 zawsze powinieneś się suplementować. Reszty nie znam. Na wytrzymałość dodał bym beta-alanine ale w większych dawkach niż zwykle no i oczywiście białko chyba że masz idealnie dopiętą dietę i go nie potrzebujesz. Pozdro.
dodał odpowiedź 8 maja 2015 20:04
Dla pocątkujących polecam odpowiednie treningi i jeszcze lepszą dietę i będzie wszystko okej. Jedyne co z tego mozesz zakupić to witaminy i minerały oraz kreatynę mono.
dodał komentarz 14 czerwca 2015 21:01
Popieram
dodał odpowiedź 8 maja 2015 23:56
Dzięki wszystkim za pomoc, wezmę wszystko pod uwagę :)
dodał komentarz 9 maja 2015 02:29
Spoko nie ma sprawy. Pozdro.
dodał odpowiedź 9 maja 2015 12:08
musisz zadbac najpierw o dobra dietę dopiero potem myśl nad suplementacją. Dobry trening też robi swoje w sile i wytrzymałosci wiec taki musisz też zastosować. Jedyne co na początek kupić możesz to te witaminy i minerały. Przydają się on i na redukcji i na masie, gdy trzymamy dietę i jej wcale nie mamy.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie