Zadaj pytanie

bcaa co daje ? opłaca sie brać ?

Jakie ma zadanie bcaa
1493
6
dodał odpowiedź 8 maja 2015 16:36
Jest to suplement uzupełniający dietę o aminokwasy rozgałęzione takie jak L-leucyne l-walinę l-lzolęcyne natomiast aminokwasy budują zarówno pojedyncze enzymy, jak i całe narządy,z aminokwasów syntetyzowane są białka strukturalne i transportowane.Ogólnie pomagają w rozwijaniu się naszych mięśni .
dodał odpowiedź 8 maja 2015 17:14
Hejka, mają działanie antykataboliczne (bardzo przydatne na redukcji, na masie również się przydaje), przyspiesza regenerację. Opłaca się brać, jak wspomniałem głównie na redukcji, aby przy niższej podaży kalorii zachować dotychczas zbudowaną masę mięśniową. Pozdro
dodał odpowiedź 8 maja 2015 18:05
Sam nie wiem to zależy od osoby ja przyjmuję BCAA głównie w okresie redukcji z 2 powodów które są dosyć absurdalne 1) Mnie BCAA pobudza i nie muszę brać przedtreningówek ani pić kawy. 2) Dla spokoju sumienia po prostu nie stresuję się uszkodzeniem mięśni i nie myślę o katabolizmie. Jeżeli jednak chodzi o to dla czego większość osób bierze ten suplement jest to szybsza regeneracja pozwalająca na częstży i bardziej męczący trening, oraz działanie anty kataboliczne. Musisz jednak wiedzieć że dobrej jakości odżywki białkowe zawierają duże ilości BCAA i można ominąć dodawanie samego BCAA po treningu jeśli stosujesz taką odżywkę.
dodał odpowiedź 8 maja 2015 19:50
BCAA to aminokwasy. ma chronić mięśnie przed katabolizmem. Stosuje się je 1g na 1kg masy ciała przed i po treningu. Tak opłąca się go brać na redukcji.
dodał komentarz 9 maja 2015 11:55
1g na 10kg masy ciała bcaa się stosuje. Polecam ci BCAA z Trec czy też ActivLab.
dodał odpowiedź 8 maja 2015 23:47
Bcaa odpowiada za lepszą regeneruje mieści i szybsze odbudowanie zerwanych włókien mięśniowych. Działanie bcaa jest poparte badaniami. Sam stosuje bcaa g-force i jestem zadowolony. Lepiej się czuję, lepiej się wysypiam i jestem wypczęty.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie