Zadaj pytanie
31 maja 2015 22:55

Co sądzicie o węglowodanach ?

Posiłki wysoko węglowodanowe powinno się jeść przed czy po posiłku ?
Np ; ryż
492
5
dodał odpowiedź 31 maja 2015 22:56
aj sorki :) błąd Posiłki wysoko węglowodanowe powinno się jeść przed czy po treningu ?
dodał odpowiedź 31 maja 2015 23:08
Hejka, przed i po wysiłku : ) Przed wysiłkiem węgle złożone, bezpośrednio po treningu węgle proste a 30-60 min później posiłek również z węglami (złożone). Pozdro
dodał odpowiedź 31 maja 2015 23:20
przed treningiem to nie ma co się objadać ale trochę węglowodanów złożonych powinno się zjeść, a po treningu ja przeważnie przyjmuję porcję węglowodanów o wysokim indeksie glikemicznym i po chwili szybko przyswajalne białko no i na koniec po około 1-2h zjadam pełen posiłek.
dodał odpowiedź 1 czerwca 2015 00:25
Wazniejszy jest posilek po treningowy. Ale zbut mala ilosc wegli przrd treningiem moze wplymac na brak energii spadki sily.
dodał odpowiedź 1 czerwca 2015 08:49
po treningu, bo wtedy nasz organizm potrzebuje więcej energii, przed tylko obciążysz organizm i będzie Ci ciężej trenować
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie