Zadaj pytanie

Na czym polega trening 15 - 10 - 5 Full Body Workout ??

Siemka, dotychczas trenowałem trening FBW i robiłem 3 serie po 12 - 15 powtórzeń i z każdą serią obniżałem ciężar, tak żebym wykonał pełne i dokładnie technicznie 12 - 15 powtórzeń. Trenuję dopiero tydzień.
Gdzieś usłyszałem o treningu FBW 15 - 10 - 5.
1. Na czym polega taki trening ??
2. Czy trenować dalej tak jak trenowałem, czy raczej FBW powinno się trenować tym sposobem 15 - 10 - 5 ??
Pozdrawiam ! :D
713
2
dodał odpowiedź 4 czerwca 2015 18:07
Trening 15/10/15 służy to zaskoczenia organizmu liczbe te to ilosc powtórze wiec jak wczesniej robiles 15 powtorzen to co tydzien zmieniasz ilosc powtorze ale musisz zwiekszac ciezar poniewaz 5 x podniesiesz wiekszy ciezar zawsze dajesz maksymalny jaki jestes w stanie podniesc 5 x nastepny tydzien 10 razy i 5 i tak w kółko co tydzien zmiana na poczatku zalecam normalnie fbw zmiany takie powinno sie wplatac gdy masz stagnacje
dodał komentarz 4 czerwca 2015 18:09
15/10 /5 sry
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie