Zadaj pytanie
11 lipca 2015 16:55

Czy mozna pic alkohol podczas suplementacji bialka?

Czy mozna pic alkohol podczas suplementacji bialka? I czy to nie wplynie zle na forme?
593
5
dodał odpowiedź 11 lipca 2015 19:30
Odżywkę białkową stosuje się w celu uzupełnienia białka w diecie. To tak jakbym napisał: Czy jeżeli jem wołowinę to mogę pić alkohol? Alkohol źle wpływa na organizm, bo jest trucizną. Nie mówię tu już o formie, ale o zdrowiu.
dodał komentarz 11 lipca 2015 21:20
hmmmm w wykazie ministerstwa zdrowia do rozporządzania w sprawie trucizn i środków szkodliwych o alkoholu nic nie ma. Chyba pozwę panią w biedronce, że sprzedał mi truciznę a chciałem tylko Warkę
dodał komentarz 11 lipca 2015 22:08
Idąc tokiem myślenia sprzedawania w sklepie to mam takie spostrzeżenie. Skoro cukier jest niezdrowy to po co go sprzedają ba produkują, po co papierosy, słodycze, po co nam mcdonalds na całym świecie skoro wszędzie trąbią, że co raz więcej jest ludzi otyłych, że to niezdrowe jedzenie. "Kolejni pijani kierowcy na drogach", "pijany kierowca potrącił troje dzieci idących do szkoły". A co z lekami w aptece? "kilkoro nastolatków kupowało lek ***, bo była w nim zawarta substancja *** - jest to narkotyk o popularnej nazwie ***". Nic Ci to nie mówi? To jest biznes i tego się nie da zatrzymać. Mogą sobie gadać, ale producenci i dystrybutorzy robią swoje bo mają za to grubą kasę. Politycy też trzepią hajs za akcyzę. Dlatego nie da się zatrzymać tego koła pieniędzy. A jeżeli chodzi o szkodliwość alkoholu to dowiedz się co dzieje się w organizmie po wprowadzeniu alkoholu. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 11 lipca 2015 21:21
puszka piwa od czasu do czasu ci nie zaszkodzi więc się nie przejmuj
dodał odpowiedź 13 lipca 2015 02:00
Czasem warto samemu zadać sobie pytanie. Z czego powstaje białko jako suplement diety ? Czy substancja z jakiej powstaje suplement diety (mowa o białku) może negatywnie wpłynąć na moje zdrowie psychiczne i fizyczne ? Wikipedia - mówi ci coś ! No takie pytanie (18+) chłopie z kąt się wyrwałeś.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie