Zadaj pytanie
13 lipca 2015 12:02

Kilka pytań związanych z wyjściem z redukcji(reverse diet) BF 5-6-7%-cel utrzymanie takiego bfa i wyjdzie z redu

6.Zakupiłem spory zapas masła orzech. z FA bez soli itp z orz. ziem. ale wyczytałem iż to z orz. ziem. jest najgorsze ze wszystkich. Ma za dużą ilość omega 6 które powinno się zrównoważyć kwasami omega 3. Spożywam około 520mg kw omega 3 dziennie przy wadze 74kg. Wychodzi mi że powinienem jeść15-20g masła z ziemnych dziennie. Inaczej wpłynie to na podniesienie cholesterolu, a podniesienie cholesterolu wpływa na odkładanie TT?. Czy to może mieć wpływ i czy te 40g dziennie wliczone w makrosy może spowodować to o czym napisałem? Czyobecnie trzymać się tych 15-20 gram a nast. razem kupić masło z innych orzechów? Z jakich orzechów masło jest najlepsze i umożliwia spożywanie go w najwiekszej ilości?
258
1
dodał odpowiedź 13 lipca 2015 22:07
Witaj, Niedawno na kanale Zapytaj Trenera mówił o tym Jakub Mauricz : http://www.zapytajtrenera.pl/article/a,402/dieta/cholesterol_w_diecie . Co do masła orzechowego to najlepiej korzystać z migdałowego, nerkowca. Pozdrawiam
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie