Zadaj pytanie

aminokwasy BCAA + testosteron DAA a krwawienie z nosa

Witam,
uzywam od kilku dni aminokwasy z testosteronem, dawkuje normalnie, lecz nie wiem czy mogę tego używać razem a nigdzie tak nie pisze. Trochę mnie to zastanawia, ponieważ często leci mi krew od kilku dni a dzisiaj to gorzej, wstałem przemyłem twarz i poszło. jeśli możecie opiszcie, mi dlaczego tak jest?
910
4
dodał odpowiedź 14 lipca 2015 22:27
Witaj, Tak na wstępie to nie jest testosteron DAA, tylko samo DAA :) Co do tej krwi z nosa, może to powodować wiele czynników. Mogłeś gdzieś się uderzyć uszkodzić naczynka i taka jest reakcja organizmu. Może to być związane również z daną pogodą (zmienne warunki, raz gorąco raz zimno), oczywiście może to być w miarę związanie także z suplementami. Metodą prób i błędów sprawdź od czego to może zależeć. Organizm tak może na DAA reagować. Pozdrawiam
dodał komentarz 17 lipca 2015 10:16
Właśnie byłem u lekarza wczoraj przypalał leciutko i nic mi to nie pomogło, dzisiaj tak samo leci :p myślałem że może sie przetrenowałem (no bo jest taka możliwość :) ale na pewno nie, bo jak czytałem żadnych objawów.
dodał komentarz 17 lipca 2015 10:25
Starałbym się umówić jeszcze raz na wizytę u laryngologa, jakieś badania - bo jeśli krew leci codziennie i nasila się to nie jest to dobra oznaka. Wracaj do zdrowia. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 17 lipca 2015 21:02
a co powiedział lekarz?
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie