Zadaj pytanie
16 lipca 2015 00:07

Czy zna ktoś dobre źródła motywacji?

Witam wszystkich. Zwracam się z pytaniem czy zna ktoś godne polecenia materiały motywujące? Chodzi mi o wszelkie teksty, filmy, opowiadania, książki, absolutnie wszystko co może przydać się w zmotywowaniu. Z góry wielkie dzięki!
687
5
dodał odpowiedź 16 lipca 2015 00:24
Mnie świetnie motywuje Ewa Chodakowska oraz Marta Polak i mój tata :).
dodał odpowiedź 16 lipca 2015 11:21
Największą motywacją musisz być ty sam !!Uwierz , że dasz rade, słuchawki na uszy i do roboty samo się nigdy nie zrobi ziomuś !!!A jeśli już mowa o motywacji to polecam Ci sprawdzić pana Mariusza Czerniewicza fajny gość.
dodał odpowiedź 16 lipca 2015 13:18
Witaj, Najlepiej mieć bliską osobę koło siebie, która nas wspomoże w złych chwilach, jednak w dobie internetu możemy oglądnąć wiele filmów motywacyjnych i tutaj polecam kanały na Youtube : Mateusz M, OdważSięŻyć (również strona internetowa), AktOdwagi. Jeśli chodzi o strony : Motywujemy24.pl, Fabrykasiły.pl . * Nie jest to żadna reklama. Z książek polecam : Pamięć absolutną a z filmów : Generation Iron. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 16 lipca 2015 13:19
https://www.youtube.com/watch?v=hrynl38gfNM świetny filmik
dodał odpowiedź 30 marca 2016 22:59
Wpisz sobie na YT Gym Motivation i coś dla siebie znajdziesz z pośród miliona.Pozdrawiam
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie