Zadaj pytanie
20 lipca 2015 00:37

Tłuszcze po bieganiu na czczo

Witam, czy po bieganiu na czczo należy unikać tłuszczy? Jak powinien wyglądać posiłek po tego typu wysiłku, jaki powinien być rozkład makroskładników, czy powinno się unikać tłuszczy czy też nie ma to żadnego znaczenia?
496
3
dodał odpowiedź 20 lipca 2015 08:14
Skoro jest to śniadanie to wg mnie powinno być pełnowartościowe, ale raczej należy bazować na białku i tłuszczu. Czyli mogą to być jajka i trochę owsianki, albo tradycyjnie kurczak orzechy i trochę ryżu + warzywa. Co do bardziej precyzyjnego rozkładu makro to zależy od tego ile zjadasz dziennie poszczególnych makroskładników.
dodał odpowiedź 20 lipca 2015 12:44
Witaj, Zaraz po treningu możesz spożyć jakieś węglowodany proste jednakże pełnowartościowy posiłek wystarczy, nie należy na siłę unikać tłuszczy i to w posiłku porannym. Spokojnie, nie przejmuj się tym i śmiało spożywaj również tłuszcze. Co do rozkładu to zależy od od twojego zapotrzebowanie, jednak postaraj się aby tych węglowodanów było więcej. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 21 lipca 2015 18:14
spokojnie możesz spożyć też tłuszcze ale nie przesadzając. To jest pierwszy posiłek w ciągu dnia więc nawet dobrze aby były w nim tłuszcze
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie