Zadaj pytanie

Aakg i białko stosowanie

Siema mam pytanko czy aakg dobrze działa ,czy mozna stosowac z białkiem i czy mozna pic alkohol ?
1307
5
dodał odpowiedź 27 lipca 2015 14:46
AAKG działa bardzo fajnie fajna pompa i ogólnie dobrze się ćwiczy na cyklu z AAKG co do białka możesz brać AAKG bierz tylko przed i po treningu a białko : w dni treningowe rano do posiłku , bezpośrednio po treningu i na godzinę przed snem też w dni nietreningowe rano i na noc nic się nie zmienia, ale 3 porcje wypij między posiłkami . Alkohol zależy jak często pijesz , ja osobiście odkąd zacząłem ćwiczyć w ogóle nie pije jak każdy wie alkohol ścina białko więc jest to takie oszukiwanie samego siebie , ale mówię zależy jak często ćwiczysz i jak często pijesz :D
dodał komentarz 27 lipca 2015 14:53
Nie słuchaj go. Odżywkę białkową rano do posiłku? bezpośrednio po treningu? godzinę przed snem? Odżywkę białkową stosuje się w celu uzupełnienia białka w diecie, a nie tak jak pisze producent. Najgłupsza rada odnośnie odżywki białkowej jakąkolwiek widziałem na tej stronie. Najpierw zajmij się dietą, a potem bierz to magiczne białko, które bez diety jest bezużyteczne. Lepiej by było jakbyś sobie budyń mieszał z wodą za miast odżywki białkowej. Pozdro i nalegam o douczenie się w sprawie odżywek.
dodał komentarz 27 lipca 2015 14:59
Co jest aż tak głupie w tym co napisałem ? konkretnie .
dodał komentarz 27 lipca 2015 15:52
Rozpiska korzystania z odżywki białkowej :) Alkohol spowalnia syntezę białek, a to jest różnica :) Konkret !
dodał odpowiedź 27 lipca 2015 15:51
Witaj, Białko i AAKG to bardzo fajne uzupełnienie diety przy brakach w diecie. Obydwa suplementy śmiało, możesz stosować razem. AAKG proponowałbym przed treningiem i ewentualnie (mniejszą dawkę) po treningu, co do białka to wszystko w celach uzupełnienia braków. Możesz rano, a możesz wziąć w ciągu dnia. To wszystko zależy kiedy potrzebujesz i wiesz, że będzie problemem dobić ilości białka. Co do alkoholu - wszystko jest dla ludzi, jednak pamiętaj mówiąc tak 3-4x w tygodniu jak dla mnie troszkę mijamy się z celem. Wszystko z umiarem. Pozdrawiam
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie