Zadaj pytanie
3 grudnia 2013 15:23

jakie ćwiczenia na trening cardio w domu?

Witam. Postanowiłem zacząć trening cardio w celu spalenia tkanki tłuszczowej lecz nie stać mnie na profesjonalną siłownie stąd moje pytanie jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu bez sprzętu i ile powinny trwać zaznaczam, że trenuje siłowo 3 razy w tygodniu. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.
3946
5
dodał odpowiedź 3 grudnia 2013 15:47
Witam Ja też ćwiczę w domu. W pierwszy tydzień jako cardio robiłem biegu w miejscu 20min dziennie (3 dni w tygodniu(. Co tydzień zwiększam o 5 minut trening. Jak dojdziesz do 60 minutowych sesji cardio wtedy zacznij robić cardio cztery dni w tygodniu i tak jak poprzednio pierwszy tydzień po 20min. No chyba, że kondycja pozwala na dłuższe treningi wtedy dopasuj to do siebie. Dobrym ćwiczeniem są też tak zwane krokodylki, skakanka, ćwiczenia na stopniu, fitness a nawet taniec. A wszystko to zrobisz w domu. Dodaje filmik jak robić bieg w miejscu i krokodylki http://www.youtube.com/watch?v=TbmjtAUffds Pozdrawiam Kamil.
dodał odpowiedź 3 grudnia 2013 16:01
Wiem, że pytasz o domowe warunki, ale bieganie poza domem nic nie kosztuje i na pewno sprawia większą frajdę, niż bieganie w miejscu. Zimno jest, ale NO PAIN NO GAIN.
dodał odpowiedź 3 grudnia 2013 16:07
Polecam wchodzenie po schodach lub wchodzenie i schodzenie z krzesła lub skakankę. + zawsze można iść na zewnątrz pobiegać ;)
dodał odpowiedź 3 grudnia 2013 17:07
Poczytaj o tabacie, sam nie próbowałem więc nie wiem jak efekty ale jest wielu zwolenników tej metody.
dodał odpowiedź 6 grudnia 2013 13:16
tabata(wpisz w yt) najlepiej 45 sec pracy,15 sec przerwy
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie