Zadaj pytanie

Po jakim czasie od rozpoczęcia "przygody" z siłownią i treningami można zacząć brać suplementy typu białko, kreatyne i inne odżywki?

Jakie suplementy są najbardziej przydatne ?
674
2
dodał odpowiedź 7 sierpnia 2015 09:52
Odżywka białkowa służy w celu uzupełnienia białka w diecie, więc nie trzeba ćwiczyć żeby "brać białko" więc trochę błędne to pytanie. Co do supli to poczekaj z rok, nie ma co od razu brać. Najpierw zajmij się dietą i poprawnym treningiem.
dodał odpowiedź 7 sierpnia 2015 17:01
Hejka, teoretycznie możesz od samego początku, ale suplementy takie jak kreatyna poleca się brać np. po pół roku/roku, bo na początku progres jest bardzo duży i warto dorzucić kreatynę, gdy już powoli zacznie zwalniać. Białko można od samego początku. Pozdro
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie