Zadaj pytanie
14 sierpnia 2015 22:15

Ile dziennie można wypić wody z cytryną?

Witam

Od pewnego czasu zaczęłam pić w dużych ilościach wodę z cytryną( pół cytryny na 1l wody) i pije tak 1,5 litra dziennie przez cały tydzień.Czy pita w takich ilościach nie zaszkodzi? bo dziś w pracy troszkę mnie mdliło i w głowie się kręciło i nie wiem czy to nie od tego że za dużo tej cytryny.Możliwe że to od tego?
5269
5
dodał odpowiedź 15 sierpnia 2015 17:53
Takiego napoju możesz pić ile chcesz ale pamiętaj że i tak najlepsza jest woda :) oraz cytryna zakwasza twój organizm dlatego osobiście nie wypijał bym takiej wody więcej niż 1 litr. Dodatkowo ciekawostka co do idealnego przyśpieszenia metabolizmu powinno się pić około 3-4 litrów wody.
dodał komentarz 18 sierpnia 2015 12:30
Hmm pierwsze słyszę żeby cytryna zakwaszała organizm. Osobiście przeczytałem kilka artykułów ale o tym że cytryna odkwasza organizm.
dodał komentarz 1 września 2015 19:28
No właśnie też mi się wydaje że cytryna odkwasza a nie zakwasza.Raczej zakwasza herbata,kawa i alkohol.Skąd takie informację posiadasz kolego? :D
dodał odpowiedź 18 sierpnia 2015 12:30
Siemanko, śmiało możesz go pić. Pozdrawiam.
dodał odpowiedź 20 sierpnia 2015 23:01
pół cytryny raczej CI nie zaszkodzi ale jeśli pijesz ją dzień w dzień to możesz dać troszkę mniej bo ona jednak rozrzedza krew
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie