Zadaj pytanie
22 sierpnia 2015 19:11

Czy jest sens wdrażania diety na masę przy małej intensywności treningów?

Witam, tak jak w tytule: Czy jest sens wdrażania diety na masę przy małej intensywności treningów? Jestem po kontuzji, zależy mi na wzroście masy mięsniowej lecz intensywność moich treningów jak na razie jest dość mała (4x w tygodniu lekkie ćwiczenia rehabilitacyjne z małym obicążeniem oraz gumami, cardio bardzo rzadko) . Moja waga to 50kg przy 160cm, 20% tłuszczu(kobieta).Co o tym sądzicie?
570
1
dodał odpowiedź 23 sierpnia 2015 16:16
Utrzymuj wagę albo ustaw lekka nadwyżke kaloryczna która może się sprawdzić. Organizm będzie na lekkim plusie kalorycznym, a to też nieco szybciej pozwoli Ci wrócić do formy po kontuzji. Natomiast większa nadwyżka nie ma tutaj zbytnio sensu, bo tylko tłuszczyku Ci przybędzie, a bez mocnych treningów nie zbudujesz "strikte" masy mięśniowej :)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie